Kom jij het School24 team versterken?

Samen werken we aan het onderwijs van de toekomst!

Huidige vacatures

Amsterdam / thuiswerken

Heb jij een passie voor het onderwijs? Omarm jij nieuwe ontwikkelingen? Draag bij aan de ontwikkeling van het voortgezet onderwijs in een tijd waarin digitalisering een belangrijke rol speelt en wordt digitaal lesstofontwikkelaar bij School24!

Ben jij op zoek naar een leuke bijbaan met een betekenisvolle bijdrage? Voor het ondersteunen van leerlingen tijdens het maken van huiswerk zoeken wij bijlesdocenten die via de chat onze leerlingen kunnen helpen!

Amsterdam / thuiswerken

Wil jij binnenkort stage lopen voor jouw opleiding Marketing /  Communicatie? Ben jij creatief en goed met taal? Vind jij middelbare scholieren ook zo’n leuke doelgroep? Dan ben je bij ons van harte welkom!

We zijn op zoek naar een (junior) account manager die met ons het onderwijs vooruit wil helpen. Als account manager ben jij het visitekaartje van School24. Is dat iets voor jou? Lees dan snel verder!