Online Bijlesdocent

Parttime / bijbaan

Ben je op zoek naar een flexibele bijbaan met een betekenisvolle bijdrage? Kun je goed uitleggen en heb je daarnaast ook een passie voor het onderwijs? Zoek dan niet meer verder, wij hebben de vacature voor jou.

Waar zijn we naar op zoek?

We zijn momenteel op zoek naar online bijlesdocenten voor de volgende vakken:

Wie zijn wij?

School24 is het meest uitgebreide online leerplatform voor de gehele middelbare school. Het platform bevat alle lesstof in verschillende vormen zoals video’s, theorie, samenvattingen en oefenopgaven. Daarnaast kunnen Leerlingen al hun vragen stellen aan bijlesdocenten in een bijles-chat, ook ‘s avonds en in het weekend.

Wat ga je doen?

Als online bijlesdocent, ookwel chat agent genoemd, zal jij onze leerlingen zo goed mogelijk ondersteunen. Via de chat binnen onze leeromgeving kunnen leerlingen vragen stellen als ze de stof niet begrijpen. Jij zal deze vragen beantwoorden en helpt de leerling met het behalen van de beste resultaten! Het is dus belangrijk om de juiste kennis te hebben van de vakken om deze vragen te beantwoorden. We zoeken trainers voor alle hoofdvakken voor vmbo/havo/vwo.

Wat vragen wij?

*  Je bent enthousiast en communicatief sterk

*  Minimaal WO werk- en denkniveau;

*  Een goede beheersing van de Nederlandse taal

*  Je kunt goed zelfstandig werken

*  Je bent minimaal 9 uur per week beschikbaar

*  Ervaring als (bijles) docent is een pre 

*  Kennis van de lesstof van meerdere vakken is een pre

Wat bieden wij?

*  Passend uurloon

*  Flexibele werktijden, ook ‘s avonds en in het weekend zijn er shifts beschikbaar.

*  Werken vanuit huis

*  De voldoening van het echt helpen van leerlingen

Enthousiast geworden of wil je meer informatie? Neem dan contact op via info@school24.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.